Kompleksowe rozwiązania
dla biur rachunkowych

Najbardziej zaufane rozwiązania finansowo-księgowe


Rozwiązania finansowo-księgowe Sage są zawsze przygotowane do zmian prawnych, także do tych najnowszych. Jako jedne z pierwszych na rynku były gotowe do JPK, obsługują split payment, zmiany w CIT, PIT oraz wszelkie nowości w VAT. Dlatego Klienci nas polecają.

Dzięki programowi finansowo-księgowemu Sage Symfonia zminimalizowaliśmy ryzyko popełnienia błędu w operacjach finansowych. Świetnym uzupełnieniem jest narzędzie do weryfikacji Jednolitego Pliku Kontrolnego.

Kancelaria Podatkowa Denumeratio

Wybierz pakiet najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego biura. Sprawdź, czy ten najczęściej wybierany przez księgowych będzie odpowiedni również dla Ciebie.

Pakiet EXTRA

Pakiet STANDARD PLUS

Pakiet STANDARD

Pakiet START

Pakiet EXTRA

Mała Księgowość z Płacami Zarządzisz obszarem księgowo-podatkowym oraz płacowym i kadrowym w imieniu swoich klientów.

Faktura Optymalne wsparcie przy wystawianiu faktur

e-Box obsłużysz proces wystawiania e-deklaracji podatkowych oraz wymiany dokumentów online z urzędem skarbowym

Finanse i Księgowość Przygotujesz deklaracje podatkowe, stworzysz zestawienia bilansowe, przyspieszysz księgowanie dzięki automatycznemu podpowiadaniu wzorców księgowych

Handel Sprzedaż Doskonale obsłużysz procesy handlowe i sprzedażowe u swojego klienta

Kadry i Płace One Payroll do 500 PLP Najczęściej wybieranyZyskasz wsparcie w zarządzaniu płacami i umowami kadrowymi (o pracę oraz cywilno-prawnymi).

Handel Sprzedaż i Magazyn Otrzymujesz intuicyjne narzędzie do zarządzania procesami handlowymi i gospodarką magazynową

Analizy Finansowe To łatwy i szybki dostęp do potrzebnych informacji dzięki przygotowanym wcześniej zestawieniom graficznym pozwala Ci na łatwą i szybką analizę danych finansowych

Środki Trwałe Wsparcie w zarządzaniu ewidencją i amortyzacja środków trwałych

Sage Connect Szybko i wygodnie prześlesz z modułu handlowego faktury lub inne dokumenty do modułu finansowo-księgowego aby móc je zaksięgować

Sage Asystent Skrócisz czas obsługi klientów dzięki ułatwieniom w zarządzaniu oprogramowaniem do prowadzenia księgowości dla wielu podmiotów.

Wiesz już, który pakiet jest dla Ciebie najlepszy? Teraz poznaj rozwiązania dodatkowe, które ułatwią i przyspieszą Twoją codzienną pracę.

Sage e-Audytor

Sage Biuro Rachunkowe Online

Sage Asystent

Sage Connect

JPK Faktura Online

Sage e-Audytor

Platforma online umożliwiająca sprawdzenie Jednolitego Pliku Kontrolnego przed wysłaniem na bramkę Ministerstwa Finansów. Służy także do sprawdzania statusu kontrahenta w rejestrach NIP lub VIES, dzięki czemu zwiększa bezpieczeństwo podatkowe klientów biura rachunkowego. Z rozwiązania można korzystać bez względu na rodzaj oprogramowania, z którego został wygenerowany plik JPK.

To intuicyjny i wygodny w użyciu portal, który usprawnia komunikację między biurem rachunkowym a klientami. Zapewnia także bezpieczną wymianę dokumentów między nimi. Łatwa obsługa i bezproblemowy dostęp sprawia, że pracownik biura rachunkowego może zaoszczędzić czas i pieniądze.

Umożliwia sprawne zarządzanie uprawnieniami pracowników biura rachunkowego w programie Sage Symfonia 2.0 oraz pracę z wieloma klientami jednocześnie. Kalendarz, baza klientów, notatki, przypomnienia, kopie bezpieczeństwa, i wiele innych przydatnych funkcji, pomagają usystematyzować codzienny biznes w biurze. Z Sage Asystentem praca jest przyjemnością!

Doskonałe narzędzie dla biur, dla których liczy się szybka i wygodna współpraca z klientami. Dzięki tej prostej aplikacji każde biuro rachunkowe może usprawnić księgowanie dokumentów handlowych bez konieczności dostarczania ich droga pocztową lub e-mailową. Pozwala ona przesyłać dokumenty z modułu handlowego (np. faktury sprzedażowe) do modułu finansowo-księgowego w celu ich zaksięgowania.

Aplikacja przeznaczona dla Biur Rachunkowych oraz księgowych w celu usprawnienia i usystematyzowania ich pracy. Oprogramowanie to umożliwia też sprawne zarządzanie uprawnieniami pracowników biura w Sage Symfonia 2.0 oraz pracę z wieloma klientami jednocześnie. Dzięki aplikacji każde biuro rachunkowe będzie miało możliwość wygodnego fakturowania firm oraz osób fizycznych.

Zapraszamy na pierwszy ogólnopolski kongres Biur Rachunkowych

// JavaScript Document /*gated content form/ /*gated content form end/