zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Webinarium: Poznaj nowe możliwości systemu Sage Symfonia ERP

Weź udział w bezpłatnych webinariach, które będą dotyczyły nowych funkcjonalności dostępnych w Sage Symfonia ERP 2016. Przekonaj się, w jaki sposób korzystać ze znacznie poszerzonej bazy informacji zarządczej przy jednoczesnym uproszczeniu ewidencji księgowej lub uzyskasz możliwość śledzenia poziomu realizacji założonego budżetu, zarówno od strony przychodowej jak i dyscypliny kosztowej w dowolnym poziomie szczegółowości, dzięki opcji budżetowania.

Poznaj nowe możliwości Sage Symfonia ERP 2016 i weź udział w webinarium:

1. Sage Symfonia ERP 2016 wymiarowanie zapisów dokumentów księgowych, alternatywne wobec planu kont gromadzenie informacji zarządczej.

14 stycznia w godzinach 12:30 – 13:15 zapraszamy na bezpłatne webinarium podczas którego zaprezentujemy i omówimy nowe możliwości systemu Sage Symfonia ERP Finanse i Księgowość w zakresie gromadzenia i udostępniania danych finansowych dla potrzeb analiz zarządczych.

Sprawdź, jak usprawnić i uprościć system zbierania i przetwarzania danych zarządczych w firmie – logując się 14 stycznia br. do sesji webex https://sagepl.webex.com/sagepl/onstage/g.php?d=846108665&t=a wpisując hasło ERP2016.

2. Sage Symfonia ERP 2016 wymiarowanie pozycji dokumentów handlowych, zwiększenie bazy informacji o sprzedaży.

19 stycznia 2016 roku w godzinach 12:30 – 13:15 zapraszamy na bezpłatne webinarium podczas którego zaprezentujemy i omówimy nowe możliwości systemu Sage Symfonia ERP Handel w zakresie gromadzenia i udostępniania szczegółowych danych o sprzedaży i kosztach własnych sprzedaży dla potrzeb analiz handlowych.

Zobacz, jak wykorzystać nowe możliwości systemu Sage symfonia ERP do zbierania szczegółowych danych procesowo przetwarzanych w programie, aż do ich raportowania w Sage Symfonia ERP Business Intelligence. 19 stycznia br. zaloguj się do sesji webex https://sagepl.webex.com/sagepl/onstage/g.php?d=841765168&t=a wpisując hasło ERP2016.

3. Symfonia ERP 2016 budowanie i monitorowanie realizacji budżetów.

27 stycznia 2016 o godzinie 12:30 zapraszamy na bezpłatne webinarium podczas którego zaprezentujemy i omówimy nowe możliwości systemu Sage Symfonia ERP Finanse i Księgowość w zakresie przygotowania budżetów przychodów i kosztów oraz monitorowania realizacji budżetów.

Dowiesz się, jak wprowadzać budżety i zarządzać ich wersjami, a następnie monitorować realizację planów w trakcie roku budżetowego.

Sprawdź, jak przygotować budżet przychodów i kosztów oraz jak wykorzystać gotowe rozwiązania Sage Symfonia ERP BI do przygotowania i przekazywania raportów – logując się 27 stycznia do sesji webex https://sagepl.webex.com/sagepl/onstage/g.php?d=849850325&t=a wpisując hasło ERP2016.