zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Sage laureatem nagrody IT Future Awards 2016

08.09.2016

Za nami uroczysta Gala IT Future Awards 2016. Trzecia edycja konkursu po raz kolejny spotkała się z zainteresowaniem producentów i dystrybutorów branży informatycznej. Celem inicjatywy  jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej innowacyjnych rozwiązań i firm sektora IT w Polsce i Europie.

W tym roku tytuł Innowacji Roku IT trafił do Sage. Najwyższe uznanie zdobyła platforma Sage e-Audytor, jako unikalne na polskim rynku rozwiązanie informatyczne służące przedsiębiorcom.

To niezwykły moment dla nas. Cieszymy się niezmiernie, że praca i zaangażowanie naszych ludzi zostały docenione przez internautów i jury konkursowe. Tym bardziej, że w obszarze finansowo-księgowym, w którym głównie działamy, tak wiele już zostało zrobione, że trudno jest o spektakularną nowość. Ale nasze wieloletnie doświadczenie oraz międzynarodowy know-how zaowocowały rozwiązaniem, które daje realne bezpieczeństwo prawno-podatkowe w procesie elektronicznych kontroli podatkowych – powiedział Piotr Ciski, dyrektor zarządzający polskim oddziałem Sage, odbierając statuetkę.

Sage e-Audytor został już również doceniony przez klientów Sage. Anita Niemczyk, prezes Zarządu Inter-Team podkreśla, że: Sage e-Audytor szybko i bezpiecznie sprawdza JPK i daje nam pewność, że raportowane dane są prawidłowe.

Konkurs Liderzy IT jest prestiżową inicjatywą skierowaną do producentów i dystrybutorów branży informatycznej, w trakcie którego nagradzane są najbardziej innowacyjne i efektywne rozwiązania IT.