zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Dzielimy się wiedzą i praktycznymi radami

25 lutego, w hotelu Novotel w centrum Warszawy, odbyła się konferencja „Rachunkowość i Podatki 2015” organizowana przez wydawcę Dziennika Gazeta Prawna. Wydarzenie, którego byliśmy strategicznym partnerem, zgromadziło 160 osób zawodowo związanych z tematyką księgową i podatkową. Gości konferencji powitała Beata Andrzejewska - Radca Ministra Departamentu Polityki Podatkowej w Ministerstwie Finansów.

Zarówno konferencja, jak i wykład naszego eksperta Bogdana Zatorskiego, zostały bardzo wysoko ocenione przez gości. Bogdan Zatorski podzielił się z uczestnikami konferencji swoją wiedzą dotyczącą praktycznych aspektów odbioru i obsługi faktur elektronicznych. Od pozostałych prelegentów goście mogli dowiedzieć się ponadto o zmianach prawno-podatkowych, obowiązujących od 2015 roku. Część merytoryczną konferencji zamykała debata, w której udział wzięli wszyscy prelegenci, zatytułowana była: „Czy potrzebna jest nowa ordynacja podatkowa, czy wystarczy jej gruntowna nowelizacja?”

Wśród uczestników gościliśmy, między innymi, właścicieli i pracowników biur rachunkowych. W naszej specjalnej strefie biznesowej, uczestnicy mogli skorzystać z konsultacji handlowych oraz porad udzielanych przez naszego eksperta w zakresie e-fakturowania.

Więcej informacji i porad na temat faktur elektronicznych znajdziesz na naszym blogu http://blog.sage.com.pl/?p=e-faktur. Możesz także bezpłatnie pobrać pierwszy w Polsce uniwersalny standard e-faktury http://efaktura.sage.com.pl/

Jeśli jesteś zainteresowany konferencjami, w których biorą udział nasi eksperci, zapisz się do Strefy dla Księgowych. Na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o podobnych wydarzeniach. 

Zdjęcia: Infor Biznes